BURSA BOSCH KOMBİ SERVİSLERİMİZ

BURSA BOSCH KOMBİ SERVİSLERİMİZ

Bosch Kombi Servisi Bursa olarak tüm Bosch kombilere kombi bakımı, kombi montajı, radyatör petek temizliği, kombi arıza onarımı hizmetlerini vermekteyiz. Bosch Kombi Servisi hizmet bölgelerimiz Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Görükle, ATAEVLER BOSCH KOMBİ SERVİSİALTIPARMAK BOSCH KOMBİ SERVİSİ, BADEMLİ BOSCH KOMBİ SERVİSİ, BEŞEVLER BOSCH KOMBİ SERVİSİ, BEŞYOL BOSCH KOMBİ SERVİSİ, ÇEKİRGE BOSCH KOMBİ SERVİSİ, DEMİRTAŞ BOSCH KOMBİ SERVİSİ, ERİKLİ BOSCH, SERVİSİ, ERTUĞRULKENT BOSCH KOMBİ SERVİSİ, FSM BULVARI BOSCH KOMBİ SERVİSİ, GÜRSU BOSCH KOMBİ SERVİSİ, GÖRÜKLÜ BOSCH KOMBİ SERVİSİ, HAMİTLER BOSCH KOMBİ SERVİSİ, HÜRRİYET BOSCH KOMBİ SERVİSİ, İHSANİYE BOSCH KOMBİ SERVİSİ, KESTEL BOSCH KOMBİ SERVİSİ, MESKEN BOSCH KOMBİ SERVİSİ, MUDANYA BOSCH KOMBİ SERVİSİ, ORGANİZE SANAYİ BOSCH KOMBİ SERVİSİ, OSMANGAZİ BOSCH KOMBİ SERVİSİ, ÖZLÜCE BOSCH KOMBİ SERVİSİ, SETBAŞI BOSCH KOMBİ SERVİSİ, ULUYOL BOSCH KOMBİ SERVİSİ, YEŞİLYAYLA BOSCH KOMBİ SERVİSİ, YILDIRIM BOSCH KOMBİ SERVİSİ, BURSA BOSCH KOMBİ SERVİSİ ‘dır.
Bosch kombinizle ilgili periyodik bakım, parça değişimi, montaj ve arıza konusunda 0532 172 67 05   -  0224 451 40 41 numaralı telefonlarımızdan bizi arayarak yardım ve randevu alabilirsiniz.

 

bursa bosch kombi servisi

Bursa Bosch Kombi Servisi Arıza Onarım Hizmeti

Bosch kombi servisi olarak yaptığımız onarım çalışmalarında öncelikle sorunun nedenini tespit ediyoruz. Sorunun doğru tespiti zaman kazandıran bir işlemdir. Konusunda uzman olan personelimiz mümkünse sorunlu parçanın tamiratını yapar, eğer parça onarılamayacak durumda ise yenisi ile değiştirir.

Değişimi yapılan parçalar 1 yıl süreyle garanti altındadır. Yani kombinizde 1 sene içinde değişimi yapılan parçanın sebep olduğu bir aksaklık olursa işçilik veya parça ücreti alınmadan sorun giderilir.

Kombilerde elektrik kontrolü nasıl yapılır?

Bosch kombinizin üzerindeki panelde hiç ışık yanmıyorsa ve göstergeler çalışmıyorsa kombiye elektrik gelmiyor demektir. Kombinizin anakartında bir arıza olması durumunda bu sorunla karşılaşırsınız. Böyle bir sorun yaşıyorsanız bize 0532 172 67 05   -  0224 451 40 41 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilir, bir servis randevusu oluşturabilirsiniz.

Kombilerde gaz kontrolü nasıl yapılır?

Kombiye gaz gelip gelmediğini kontrol etmek için evinizde doğalgaz ile çalışan başka bir cihazı, mesela mutfaktaki ocağı kontrol edebilirsiniz. Dairenize gelen gaz vanasını da kontrol etmeyi unutmayın. Eğer vana açık ve ocak yanıyor ancak kombiniz çalışmıyor ise teknik bir sorun olduğu anlaşılır. Bu durumda 0532 172 67 05   -  0224 451 40 41 numaralı telefonlarımızdan Bosch Kombi Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Uzman personelimiz en kısa zamanda sorununuza çözüm üretecektir.

BURSA DA BOSCH SERVİSLERİ

Bursa Bosch Servisi ile Zamanında Hizmet Alın
Herkes, beyaz eşyalarının bozulması ile hayatında bir kez de olsa karşılaşmıştır. Bu durumda bir teknik servisi ararız ve bize en yakın olan teknik servisi çağırırız. Bursa Bosch Servisi ancak bu servisin nasıl hizmet sunduğunu bilmeyiz.

Devamını oku: BURSA DA BOSCH SERVİSLERİ

GARANTİMİZ

Garanti Kapsamı

 

Orjinal yedek parça

Değişim ihtiyacı olan tüm parçaların orjinal yedek parça kullanılması tavsiyemizdir. Servis olarak bizde tüm yedek parçaları orjinal kullanıyor ve pozitif servis anlayışımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

1 yıl parça garantisi

Değişmesi gereken bir parça varsa orjinal yedek parçası kullanılarak 1 yıl servis garantisi verilir. Böylelikle 1 yıl içerisinde değişimi gerçekleşmiş parçada herhangi bir arıza oluştuğunda hiçbir ücret ödemeden değişimi gerçekleşmektedir.

Yerinde servis hizmeti

Beyaz eşyanızdan harhangi biri arızalandığında hiç telaşlanmayın. 7/24 servis kaydınızı alıp, en kısa sürede sorunuzu gideriyoruz. Tüm Ankara ve Merkez ilçesini ağ gibi saran servis hizmetimizi ayağınıza kadar getiriyor, yerinde bakım onarım yapıp siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için canla başla mücadelemize devam ediyoruz.

Bize ulaşın...

HİZMETLERİMİZ

Beyaz eşya Bosch ürün soru ve cevapları Beyaz eşyalar insan kullanımları için en ideal sırada yer aldığı için belirli süre rahat edersiniz ve sonrasında aynı ürün ile değiştirirsiniz. Bursa Bosch Servisi Beyaz eşya markaları bu konuda çok fazla kolaylık sağlamıştır ve istenileni kullanıcılarına sunmuştur. Bunlardan dolayı milyonlarca kişi beyaz eşyaları seçerek kullanmaktadır. Ayrıca beyaz eşyaların kullanıldığı alanlar günümüzde çok fazla artmıştır. Bu kullanımlar arttığından dolayı herkesin evinde belirli ihtiyaçlar olan beyaz eşyalar bulunmaktadır ve insanların tercihleri beyaz eşyaların kaliteli olanlarındandır. Fakat bazen de bozulmalar yaşanabilir. Bu bozulmalar ister kaliteli ürünlerde olsun, ister normal standartlar da üretim yapılan bir beyaz eşya olsun yine de gerçekleşmektedir ve en önemlisi beyaz eşyalarınız ciddi zararlara maruz kalabilir.

bosch beyaz eşya servisi

Beyaz Eşya & Ankastre Ankastre Setler Aspiratörler Bulaşık Makineleri Buzdolapları Çamaşır Makineleri Davlumbazlar Derin Dondurucular Fırınlar Kurutma Makineleri Ocaklar Su Sebili

Bu kullanımlar sonrasında zarar gören beyaz eşyalarınızı tamir ettirmezseniz daha fazla zorluk ile karşılaşabilirsiniz. Bunlardan dolayı herkes ürünlerini zamanı, zamana kurumsal bir beyaz eşya teknik servisine getirmesi gerekmektedir. Eğer sizde birinci sınıf müşteri memnuniyeti almak istiyorsanız istediğiniz zaman beyaz eşya teknik servisimize başvurabilirsiniz. Teknik servis olarak her alana giderek büyük eşyalarınızı onarmaktayız ve uzmanlarımız en uygun maliyetleri talep etmektedir. Sizde bizleri tercih eden kişilerden olabilirsiniz ve en olumlu sonuçları bir arada görebilirsiniz. Kısacası tek yapmanız gereken bizleri tercih ederek hizmet almanızdır. Bunun dışındaki aşamalarda başvurularınız göz önüne alınacaktır ve garantinin adresinde buluşacaksınız. Büyük bir teknik servis olarak sizlere fırın ocağı, mikrodalga, davlumbaz ve daha tüm beyaz eşyaların onarım ve bakım hizmetlerini de sunmaktayız.

ATAEVLER BOSCH SERVİSİ

ATAEVLER BOSCH SERVİSİ

Beyaz eşya ve kombi kullanımında günümüzde en çok tercih edilen isimlerden biri Bosch markasıdır. Üretimindeki kalitesi ve servis hizmetleri ile kullanıcılarını memnun etme noktasında başarılı iş sonuçları çıkartan marka, Ege, Marmara, Karadeniz ve tüm Türkiye bölgelerinde tercih edilen isimlerin en başında gelmektedirler. Bursa Ataevler Bosch servisi olarak hizmet verdiğimiz alanlarda, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına gerekli tüm çalışmaları yapmaya devam ediyoruz. Uzun vadeli olarak beyaz eşyaların kullanımını sağlamak ve müşterilerimize yeni maliyet çıkartmamak adına işlerimizi garantili bir şekilde yaparak beklentilerini karşılamaları noktasında gerekli desteği sunuyoruz.

Bosch Ataevler Servisi İle Güzel Günlere

Beyaz eşya ve kombi, her evin temel ihtiyaçlarından biridir ve beyaz eşyalar, bakım ve onarım isteyen cihazlardır. Servis desteği veren teknik servisin seçiminde oldukça dikkat edilmesi gerekiyor. Neticede, kullanımının daha uzun sürelere yayılması ve beklentileri karşılaması için bu en temel şarttır. İlke ve prensiplerimiz arasında müşteri memnuniyetini her açıdan sağlamak adına gerekli hizmeti sunmaktayız. Bosch Ataevler servisi ile kış ayları gelmeden önce kombi bakımını yaptırmanızı öneriyoruz. Bununla birlikte arızalı kombileri de kısa süre içinde yaptırmanız, yine kış aylarında rahat etmenizi sağlayacaktır.

Ataevler Bosch Servisi

Servisimiz, beyaz eşya bakım ve onarımı konusunda tercih edilen isimlerden biridir. Donanımlı araçlarımız ile kısa sürede belirtilen adrese giderek gerekli işlemleri yerinde yapmaktayız. Gerekli görüldüğü durumlarda, beyaz eşyayı teknik servis merkezimize getirerek kısa sürede işlem uygulayıp yeniden müşterilerimize teslim ediyoruz. Bu da zaman kazanmak adına müşterilerimizi memnun etmeye yetiyor. Ataevler Bosch servisi ile hizmette kalite ve sınırsız hizmet anlayışından faydalanmanın keyfine varacaksınız. Aradığınızdan çok daha fazlası için yapmanız gereken tek şey iletişim bilgilerinden bize ulaşmak olacaktır.

 

ATAEVLER BOSCH SERVİSİ

Ataevler Bosch Servisi 0224 451 40 41,beyaz eşya teknik servisi anlamında uzman kadrosu ile destek veren bir kuruluştur. Teknik servis kalitesini her geçen gün arttırmak için elemanlarına yeni çıkan teknolojiler hakkında eğitimler vermektedir. Bu eğitimler sayesinde Ataevler Bosch Servisi,elemanları yeni çıkan teknolojiler ile yoğurulup sizlere kusursuz bir tamir ve bakım servisi sunmaktadır.

İstanbul ve çevresinde değerli müşterilerimize profesyonel manada bulaşık makinesi, buzdolabı servisi,çamaşır makinesi servisleri noktasında uzman kadro ile siz değerli müşterilerimize profesyonel olarak parça değişim ve onarım hizmetleri verilmektedir.

Özel Bursa Bosh servis ağımız her geçen gün daha çok büyümekte ve gün içerisinde talebiniz doğrultusunda mobil araçlarımızı yönlendirebilmekteyiz.

Ataevler Bosch Buzdolabı Servisi

Buzdolapları insan hayatını kolaylaştıran yiyecek ve içeceklerimizin taze kalmasını sağlayan evlerin vazgeçilmezi haline gelen en önemli beyaz eşyadır. Ataevler Bosch Servisi, buzdolabınızın en profesyonel bir şekilde servis imkânı sunmaktayız.

Buzdolablarınızı kaliteli ve profesyonel ustalarımız tarafından ürünleriniz orjinal parçaları ile değiştirilerek en iyi şekilde ve şartlarda sizlere hizmet verilmektedir. Bakım, Parça değişim ve işçiliklerimiz ile değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktayız...

Ataevler Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Eski nesiller bilirler ki çamaşır yıkamanın ne kadar zahmetli ve emek gerektiren bir iş olduğunu . Gelişen teknoloji ile birlikte bu sorun ortadan kalkmış ancak elektronik eşyaların bozulma sorunlari patlak vermiştir. servisi ile bozulan Bosch çamaşır makinenizinsorununun çözümü bir telefon kadar uzağınızda .Teknoloji özellikle de beyaz eşya ve klima seçenekleri sürekli güncellenmektedir. Çeşitliliğin arttığı günümüzde cihazların kullanımı konusunda siz müşterilere düşen hassasiyetlerde artmaktadır.Ancak yanlış kullanım veya doğal olaylardan kaynaklanan cihaz arızalarınızda da korkulacak, endişe edecek bir durum yok. Bu noktada tecrübeli ve güvenilir teknik servis ekibimizle sizlere hizmet vermek için buradayız.

Çamaşır Makineleriniz kaliteli ve profesyonel ustalarımız tarafından ürünleriniz orjinal parçaları ile değiştirilerek en iyi şekilde ve şartlarda sizlere hizmet verilmektedir. Çamaşır Makineleriniz en iyi şekilde ve şartlarda onarımları yapılmaktadır. Bakım, Parça değişim ve işçiliklerimiz ile değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktayız...

Ataevler Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Annelerinin kızlarına ilk öğrettiği ev islerinden dir bulaşık yıkamak gelişen teknoloji ile bu geleneğin yerini bulaşık makineleri almış ve insan hayatına büyük kolaylık sağlamıştır. Az su tüketimleriyle çoğu evin gözdesi haline gelse de bu makinelerinde servis görmeleri kaçınılmaz sonlarıdır Bosch bulaşık makinenizin bakımını en mükemmel şekilde gerçekleştirir.

Bulaşık Makineleriniz kaliteli ve profesyonel ustalarımız tarafından ürünleriniz orijinal parçaları ile değiştirilerek en iyi şekilde ve şartlarda sizlere hizmet verilmektedir. Bulaşık Makinenizde sorun oluştuğunda bölge servimiz sayesinde bizleri arayarak sorununuz en iyi şekilde halledilmektedir. Bakım, Parça değişim ve işçilik hizmetlerimiz ile değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktayız...

Ataevler Bosch Fırın Servisi

En güzel yemekler fırında pişer . Fırınınızın sizi yarı yolda bırakması ise çok acı bir durumdur fakat üzülmeyin . Siz gene o lezzetli yemeklerinizi pişirin diye 2008 dan bu yana Bosch fırın bakım ve tamirini üstlenmektedir.

Ataevler Bosch Ankastre servisi

Ankastre parçaankastre bakımıankastre montajı ve yerinde Ataevler Bosch Servisi hizmetleri verilmektedir.

Yerinde onarımı olmayan cihazlarınız uzman teknik ekibimiz tarafından merkezimize getirilir, burada test cihazlarına bağlı olarak işlem yapılır ve ilk gün ki gibi çalışır durumda size teslim edilir.Ataevler Bosch Servisi olarak hedefimiz memnun müşteri portföyümüzü arttırmaktır.

Bu doğrultuda size verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günüONLINE servis formumuzdan veya çağrı merkezi telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ataevler Bosch Davlumbaz servisi

Davlumbaz parçadavlumbaz bakımıdavlumbaz montajı ve yerinde Ataevler Bosch Servisi hizmetleriverilmektedir.

Yerinde onarımı olmayan cihazlarınız uzman teknik ekibimiz tarafından merkezimize getirilir, burada test cihazlarına bağlı olarak işlem yapılır ve ilk gün ki gibi çalışır durumda size teslim edilir. Ataevler Bosch Servisi olarak hedefimiz memnun müşteri portföyümüzü arttırmaktır.

Bu doğrultuda size verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günü ,çağrı merkezi telefon 0224 451 40 41numaramız dan bize ulaşabilirsiniz.

BURSA BOSCH BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Bursa Bosch Servisi 7 gün 24 saat arayabileceğiniz Beyaz Eşya Servisimiz 1 Yıl Yedek Parça garantisi vermektedir. Tüm marka ve model beyaz eşyalarınız için bizi arayabilirsiniz. Yedek parçalar firma fabrikasından temin edilmektedir..

154925
Bu GünBu Gün44
DünDün55
Bu HaftaBu Hafta230
Geçen HaftaGeçen Hafta2735
Bu AyBu Ay154925

BOSCH SERVİSİ İLETİŞİM